Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115HP Otomatik Test Sürüş İzlenimlerim Arabam.com’da Yayında!

Nissan Qashqai Test Yorumları
Nissan Qashqai Test Yorumları

Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115HP Otomatik Test Sürüş İzlenimlerim Arabam.com’da Yayında! Nissan Qashqai Test Yorumları

Araba Dergisi, Araba Dergileri, Otomobil Dergileri, Araba Testleri, Araba Sürüşleri, Araba Yorumları

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Murat Tosun, 2019 Nissan Qashqai Testi arayanlar için aracı test etti ve yazdı. 2019 Qashqai testi ile aracın tasarımından iç mekan detaylarına, motorundan yakıt tüketimine baktı. İşte yenilenen Qashqai hakkında her şey…

[irp posts=”4567″ name=”Araba Habercisi Dergisi Mayıs 2019 Sayısı Turkcell Dergilik’te İndirme Linki Haberde!”]

Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115HP Otomatik Test Sürüş İzlenimleri

Murat Tosun Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115HP Otomatik seçeneğini test etti ve bu kompakt SUV satın alabileceğim araçlar listesinde yer alıyor dedi.

Nissan Qashqai 2019 Hakkında

“Türkiye’nin En Çok Satan Kompakt SUV’u”

Yıllardır Türkiye’nin en çok satan kompakt SUV modeli olmak hiç kolay değil. Bu yıl rekabet hiç olmadığı kadar sert olsa bile Nissan Qashqai ilk dört ay sonunda liderliği yine bırakmadı. Test sonrasında insanların bir bildikleri varmış dedik.

Testin devamını okumak için tıklayın

Ya da fotoğrafa tıklayın

2019 Nissan Qashqai Testi

Nissan Qashqai Test Yorumları

Araba Habercisi Dergisi

Nissan X-Trail’e İki Yeni Motor Seçeneği Eklendi! 1.3 litre 160 Beygirlik Turbo Motor Geldi!

Önden çekiş ve dört çeker seçenekleri sunan X-Trail doğa sürüşleri yapmayı seven ailelerin favori modellerinden biri. Nissan Avrupa Genel Müdürü Jean-Phillippe Roux yaptığı açıklamada, ‘Yeni motor seçeneklerimizle beraber X-Trail her zamankinden daha iyi. Hangi macerayı aradığınız hiç önemli değil, X-Trail sizin için üretildi’ dedi.

X-Trail’in yeni dizel motoru 1.7 litre ve 150 beygir güç sunuyor. Önden çekiş ve dört tekerlekten çekiş sistemiyle tercih edilebilecek motorda 6 ileri manuel şanzımana yer verilmiş.

Yeni benzinli motor seçeneğinde ise 1.3 litrelik turbo üniteyle birlikte 160 beygirlik güç elde ediliyor. Sadece önden çeker seçeneğiyle sunulacak motor, DCT otomatik şanzımana sahip. Bu motor seçeneğiyle birlikte X-Trail artık daha dinamik bir yapıya bürünmüş durumda. Motor hacminden dolayı vergi dilimlerinde altta yer alacak olan bu motor seçeneğinin, ülkemizde en popüler seçenek olacağını düşünüyoruz.

Nissan X-Trail sunduğu 5 koltuklu ve 7 koltuklu seçenekleriyle macerasever ailelerin sevdiği modellerden. 4×4 sistemiyle off-road sürüşlerinde oldukça rahat ilerleyebilen X-Trail sunduğu çok yönlü yapısıyla kullanıcılarının gönlünde yer edinmiş durumda. 2 tona kadar çekme kapasitesiyle de römork veya karavan da çekme kapasitesine sahip.

Nissan X-Trail’e İki Yeni Motor Seçeneği Eklendi! 1.3 litre 160 Beygirlik Turbo Motor Geldi!

Youtube Murat Tosun