Periyodik Bakımlarını NISSAN Yetkili Servisleri’nde Yaptıran 5 Çift Süper Kupa Finali’ne Gidiyor!

Nissan Süper Kupa Finali 2019
Nissan Süper Kupa Finali 2019

NISSAN, Mayıs ayı sonuna kadar sürecek kampanyasıyla güçlü SUV ailesini ve ödüllü pick-up’ı Navara’yı 70 bin TL’ye varan kredi tutarına yüzde 0 faiz avantajıyla yeni sahipleriyle buluşturuyor. Ayrıca periyodik bakımlarını NISSAN Yetkili Servisleri’nde yaptıran 5 kişi, NISSAN’ın resmi sponsoru olduğu ve bu yıl İstanbul’da gerçekleştirilecek UEFA Süper Kupa Finali’ne çift kişilik bilet kazanma şansı da yakalıyor. Nissan Süper Kupa Finali 2019

Araba Dergileri, Araba Dergisi, Otomobil Dergileri, Otomobil Dergisi, Araba Testleri, Otomobil Testleri, Araba Haberleri, Araba Sürüşleri

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Akıllı sürüş öncüsü NISSAN, Mayıs sonuna kadar devam edecek kampanyasında 70 bin TL’ye varan kredi tutarına yüzde 0 faiz avantajını, hurda teşvik desteğini ve avantajlı bakım paketlerini kullanıcılarla buluşturuyor.

[irp posts=”4567″ name=”Araba Habercisi Dergisi Mayıs 2019 Sayısı Turkcell Dergilik’te İndirme Linki Haberde!”]

QASHQAI, X-TRAIL, NAVARA ve JUKE modellerinde faiz oranını “yüzde sıfır” olarak belirleyen NISSAN, NAVARA’da 70 bin, X-TRAIL’de 60 bin, QASHQAI’de 50 bin, Juke’ta ise 30 bin TL’ye varan kredi tutarları için 12 aya varan vade imkanı sunuyor.

SUV Konforu, gücü ve yüksek taşıma kapasitesiyle dikkat çeken NISSAN’ın ödüllü pick-up’ı NAVARA’nın 4×2 TEKNA modeli ise 137 bin TL’den başlayan fiyatlarla veya Mayıs ayı boyunca 70 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz avantajı ile macera severler ve işini heyecanla yapanlarla buluşuyor.

Prestijinden ödün vermek istemeyenlerin tercihi X-TRAIL’ler, Mayıs ayına özel 192 bin TL’den başlayan avantajlı fiyat veya 60 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz imkanı ile satışa sunuluyor.

Nissan’dan Multimedya sistem hediye

SUV segmentinde elde ettiği yüzde 21 pazar payı ile 2018’de de liderliğini sürdüren NISSAN’da QASHQAI’ler 119 bin 900 TL’den başlayan avantajlı fiyatları veya 50 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz oranlarıyla liderlik ruhu taşıyan yeni kullanıcılarını bekliyor. Ayrıca QASHQAI’nin 1.5 Visia versiyonunda kullanıcılara büyük rahatlık sunan 10 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistem hediye ediliyor.

Şehrin haylazı JUKE’lar, 118 bin 550 TL’den başlayan fiyatlarla veya 30 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz imkanı ile, NISSAN’ın vazgeçilmez şehir otomobili otomatik vitesli MICRA’lar ise 84 bin 320 TL’den başlayan fiyatlarla Nissan Yetkili Satıcıları’nda yeni sahiplerini bekliyor.

NISSAN’dan UEFA Süper Kupa Finali Şansı!

NISSAN, Mayıs ayına özel tüm otomobil modellerinde geçerli olan hurda teşvik kampanyası ile yeni aracın ÖTV matrahına göre, 70 bin TL atındaki araçlara 10 bin TL, 70 – 120 bin TL arasına 8 bin TL, 120 bin TL’den yüksek araçlara ise 3 bin TL tutarında ÖTV indirimi sunuyor.

NISSAN ayrıca 3 yaş üzeri olan X-TRAİL, QASHQAI, JUKE ve MICRA modellerinde avantajlı bakım paketlerini de kullanıcılarla buluşturuyor. Şehrin vazgeçilmezi MICRA 535 TL, şehrin haylazı JUKE 549 TL, SUV QASHQAI 636 TL, X-TRAIL ise 699 TL’den başlayan fiyatlarla Mayıs sonuna kadar NISSAN Yetkili Servisleri’nde bakım hizmeti sunuluyor.

Ayrıca 1 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında NISSAN Yetkili Servisleri’nde periyodik bakım yaptıran 5 kişi, NISSAN’ın resmi sponsoru olduğu ve bu yıl 14 Ağustos’da, Beşiktaş Vodafone Park’ta gerçekleştirilecek UEFA Süper Kupa Finali’ne çift kişilik bilet kazanma şansı da yakalıyor.

[irp posts=”3800″ name=”Audi A7 Sportback 50 TDI Quattro Testim Youtube MSE Medya Kanalında Yayında!”]

Nissan Süper Kupa Finali 2019

Araba Habercisi Dergisi

Youtube Murat Tosun