Peugeot 210 yaşında! İyi ki doğdun Peugeot! 26 Eylül 1810 tarihinde doğan Peugeot doğum gününü kutluyor!

Peugeot ne zaman kuruldu

Peugeot 210 yaşında, Peugeot ne zaman kuruldu, Peugeot doğum günü ne zaman, Peugeot markası 210 yılı kutluyor, Fransız Peugeot 210 yaşında.

Peugeot 210 yaşında! İyi ki doğdun Peugeot! 26 Eylül 1810 tarihinde doğan Peugeot 210 yılı geride bıraktı! Peugeot 210 yaşında, Peugeot ne zaman kuruldu, Peugeot doğum günü ne zaman, Peugeot markası 210 yılı kutluyor, Fransız Peugeot 210 yaşında.

Instagram Hesabım

Peugeot, 26 Eylül 2020 tarihinde cesaret, tutku ve yeniliklerle dolu 210 yılı kutlayor. Peugeot Frères Aînés şirketi, 26 Eylül 1810 tarihinde nakit senetlerle tescil edilerek resmi olarak kuruldu. Bunlar hala Terre-Blanche Arşivlerinde (Doubs) bulunuyor. Peugeot ailesi iki yüzyılı aşkın bir süredir kabarık eteklerdeki çelik tel ile 19. yüzyıldaki moda devriminde ve ardından bisiklet ve otomobillerle ulaşım devriminde var oldu.

Peugeot, iki yüzyıldan daha uzun bir süredir ulaşımın standartlarını yeniden belirleyen kreatif ekipler, mühendisler ve tasarımcılar tarafından şekillendirilen bir marka deniyor. Peugeot kendini yenilemekten asla vazgeçmedi ve yıllar içinde daha da güçlendi. Kutlamalar çerçevesinde Aslanlı marka için 210. yıldönümüne özel bir logo tasarlandı.

280 beygirlik Yeni Hyundai i30 tanıtıldı! Hyundai N departmanı bu kez inanılmaz bir iş yaptı!

Peugeot Design Lab stüdyosu tasarımcıları tarafından Aslanlı marka için kutlamalar boyunca tüm etkinliklerde kullanılacak olan 210. yıldönümüne özel bir logo tasarlandı. Markanın simgesi olan Aslan bu logoda yandan görülecek şekilde çizildi ve altı bir ok ile vurgulandı. Bu, markanın 1858 yılında tescil edilen ilk logosuna gönderme yapıyor ve Peugeot markasının; esneklik, sağlamlık ve hız olmak üzere üç özelliğini simgeliyor. Ok, hız kavramını vurguluyor.
“210 yıl” ibaresi markanın geçmişine değil, gelecek 210 yıla da bir gönderme niteliğini taşıyor. Logonun siyah ve beyaz renkleri, Peugeot’nun ölçülü ve tutumlu mantrasının altını çiziyor. Aslanı çevreleyen çember ise logonun bir amblem, herkesin taşımaktan gurur duyacağı bir etiket olmasını sağlıyor.

Uluslararası kampanya sloganı olarak “2.1.0. Let’s Go” belirlendi.

Uluslararası kampanya sloganı olarak “2.1.0. Let’s Go” belirlendi. Bu, birçok başarıyla dolu köklü bir geçmişe sahip olan Peugeot’nun 210 yıllık geçmişini gözler önüne seriyor. “Devam etmek için yanınızda” mesajı, müşterilere, hayatlarının önemli anlarında destek sağlamak için markanın yanlarında olduğunu göstermeyi amaçlıyor. Kampanya “360°” iletişim yaklaşımıyla; TV kanallarında, web’de, sosyal ağlarda, ayrıca reklam panolarında ve radyoda (ülkeye bağlı olarak) yayınlanacak. Ayrıca Peugeot’nun 210. yıldönümü olan 26 Eylül’de markanın geçmişini anlatan bir film sosyal ağlarda yayınlanıyor.
Twitter, Instagram, Facebook ve Linkedin gibi sosyal ağlarda küresel bir kampanya ile Peugeot markasının 210. yıldönümünü kutlanıyor. Yine yıldönümü çerçevesinde tüm bu platformlarda sunulan içeriklerin her biri için Eylül ve Ekim ayına özel bir içerik planı oluşturulacak ve #210YEARSWITHPEUGEOT etiketi ile desteklenecek.

Hyundai Kona Turbo testim yayında! Sevdim mi? 177 beygir güç üreten Hyundai Kona nasıl?

Peugeot ne zaman kuruldu?