Stellantis CEO’su Carlos Tavares açıklamasının arkasında durursa TOFAŞ kararları bu hafta açıklanacak!

Tofaş kararları Stellantis Kasım 2022
Tofaş kararları Stellantis Kasım 2022

Stellantis CEO’su Carlos Tavares açıklamasının arkasında durursa TOFAŞ kararları bu hafta açıklanacak! Tofaş kararları Stellantis Kasım 2022.

INSTAGRAM HESABIM

Tofaş ve Stellantis arasında neler olacağı artık belli olmak üzere. Bu kararların açıklanması için tüm gözler Stellantis CEO’su Carlos Tavares’e çevrilmiş durumda. Bu kararlarda şunların açıklanması bekleniyor.

Tofaş Fabrikası’nda ne üretilecek, ne üretilmeyecek? Tofaş satış, pazarlama ve satış sonrası Stellantis Türkiye Grubu ile birleşecek mi? Birleşirse bu birleşme nasıl olacak? 2015 yılında satışa sunulan ve model ömrünü tamamlama noktası yakın olan Fiat Egea Sedan ne olacak? Fiat Egea’nın Cross versiyonuyla mı yola devam edilecek? Fiat Doblo’nun durumu ne olacak? Yeni Fiat Doblo hepimizin bildiği gibi Peugeot Rifter karakterine büründü ve üretimi Türkiye’den alındı. Ancak Türkiye’de üretilen Fiat Doblo üretiminin bir yıl daha devam etmesi yönünde görüşmeler yapıldı. Eğer bu görüşmelerden anlaşma çıkmazsa bizdeki Fiat Doblo üretimi bu yılın sonunda bitecek.

Bu kararla ilgili geçtiğimiz günlerde şu yazıyı okumuştum. Neden sözünün arkasında durursa diyorum.

Aşağıdaki tüm bu detayları Dünya Gazetesi Yazarı ve otomotivin tecrübeli ismi Okan Altan’ın yazısında okumuştum.

Okan Altan Twitter hesabında yaptığı paylaşımda: “Fiat Türkiye ve Tofaş’ın neler yapacağını Kasım ayında yine birinci ağızdan öğreneceğim.
Fakat, şu anki durumu kendisine sordum ve işte cevabı” açıklamasını yaparak yazısını paylaştı.

Yazıda Stellantis CEO’su Carlos Tavares, Tofaş ile ilgili kararların Kasım ayında açıklanacağını söylemiş.

Stellantis CEO’su Carlos Tavares, Okan Altan’a yaptığı açıklamada: “Sadece üretim tarafında değil satış ve pazarlama tarafında da çok sağlam bir temel bütünlüğü oluşturmamız gerekiyor. İşbirlikçilerimizle tüm bu görüşmeler, bir kaç hafta daha sürecek. Çok olumlu sonuçlara ulaşacağımıza fazlasıyla inanıyorum” açıklamasını yaptı.

OMODA 5 Türkiye’de kaç paraya satışa sunulabilir? 195 beygir güç üretiyor 100 km/s hıza 8 sn’de çıkıyor!

Araba Habercisi Kasım 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Kasım 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 45. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 45. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Tofaş kararları Stellantis Kasım 2022.

Tofaş kararları Stellantis Kasım 2022

Tofaş kararları Stellantis Kasım 2022

REKLAM

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba