TOGG rakibi Honda Elektrikli yepyeni SUV tanıtıldı! Fiyat tahminlerine göre Togg’dan ucuz olabilir!

TOGG rakibi elektrikli SUV Honda.
TOGG rakibi elektrikli SUV Honda.

TOGG rakibi Honda Elektrikli yepyeni SUV tanıtıldı! Fiyat tahminlerine göre Togg’dan ucuz olabilir! TOGG rakibi elektrikli SUV Honda.

Bu arabanın özelliklerinden önce fiyat tahminlerine göz atmak istiyorum. Avrupa basınında yapılan tahminlere göre 37 bin dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak bir kompakt SUV olacak. Fiyat fiyat tahminine ve günümüz kur, ÖTV oranlarına göre hesap yaptığımda TOGG’dan ucuz olacak gibi görünüyor.

Honda, Almanya’nın Offenbach kentinde düzenlenen Avrupa Medya Etkinliğinde ikinci tam elektrikli aracı e:Ny1’i tanıttı.

Honda yönetimi tarafından yapılan açıklamaya göre e:Ny1, Honda dinamikleri, dinamik sürüş ve üst düzey sürüş konforu sunan tamamen elektrikli, kompakt bir SUV model olduğu belirtiliyor.

Honda e:Ny1, maksimum 150 kW güç çıkışı, 310 Nm tork üreten elektrikli motor sunuyor. Bu özellikler onu Türkiye’de yüzde 10 ÖTV dilimine sokuyor.

412 km’ye (WLTP) varan menzil ve sadece 45 dakikada %10’dan %80’e çıkabilen DC hızlı şarj özelliği de sunuyor.

Elektrikli araç olmasını sağlayan motor ve bataryaların son derece iyi bir konumlandırmaya sahip olmasıyla başarılı bir yaşam alanı sunacağı da belirtiliyor.

İddialı Elektrikli SUV Honda e:Ny1 Eylül’den itibaren satışa sunulmaya başlayacak.

Yeni Ford Tourneo Courier Eylül ayından itibaren yollara çıkmaya hazırlanıyor! Ford Otosan üretti!

Araba Habercisi Nisan Mayıs 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Nisan Mayıs 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 50. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 50. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 50. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

TOGG rakibi elektrikli SUV Honda.

TOGG rakibi elektrikli SUV Honda

TOGG rakibi elektrikli SUV Honda.

OTOMOTİV GAZETE SAYFASI

Otomotiv Gazete Sayfaları 2 Ekim 2023

Yeni Hyundai Kona 2023

ARABA HABERCİSİ EYLÜL EKİM SAYISI

Araba Habercisi Dergisi Eylul 2023 kapak web

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba