Toyota Corolla Cross SUV Türkiye’de ne zaman tanıtılacak? Bana gönderilen davetiyeyle belli oldu!

Toyota Corolla Cross fiyat listesi.
Toyota Corolla Cross fiyat listesi.

Toyota Corolla Cross SUV Türkiye’de ne zaman tanıtılacak? Bana gönderilen davetiyeyle belli oldu! Toyota Corolla Cross fiyat listesi.

INSTAGRAM HESABIM

Toyota’nın SUV model atağının en önemli parçalarından biri olan Toyota Corolla Cross’un Türkiye’de ne zaman satılacağı belli oldu.

SUV olarak ilk Corolla, güçlü yeni gövde tasarımıyla dünyanın en çok satan model serisini genişletiyor.

Toyota Corolla hepimizin bildiği gibi dünyanın en çok satan arabası olmayı sürdürüyor.

Toyota Corolla Cross modeli için, geniş bir SUV’un pratik avantajlarını en yeni hibrit ve güvenlik teknolojileriyle birleştirerek onu mükemmel bir günlük arkadaş haline getiriyor açıklaması yapılıyor.

Güçlü ve sağlam görünümüyle Corolla Cross’un başarılı SUV tasarımı, günlük kullanım için rahatlık ve cömert bir yaşam alanıyla ön plana çıkıyor.

Yeni Corolla Cross, dünyanın en yeni 5. nesil hibrit güç aktarma organına sahip ilk aracı olacak. İsteğe bağlı olarak sunulan akıllı dört tekerlekten çekiş sistemi (AWD-i) ise onun elini güçlendiren önemli detaylardan.

Araçta Toyota Safety Sense güvenlik, gelişmiş Çarpışma Önleme Sistemi ve Toyota Teammate Advanced Park gibi iddialı özellikler de yer alıyor.

Toyota Corolla Cross modelinin Avrupa için açıklanan bilgileri arasında sadece 2 litre motorlu hibrit yer alıyor.

Bu durum onun vergi dezavantajı ile geleceği anlamına geliyor.

Yani fiyat etiketi olarak giriş paketi bile dolu paket bir kompakt SUV’dan yüksek olacaktır.

FWD 2.0 litre hibrit güç aktarma sistemi 146kW/197hp üretiyor ve 0-100km/s hızlanmasını 8.1 saniyede sağlıyor.

Toyota Corolla Cross modeli Kasım ayından itibaren Toyota Türkiye yetkili satıcılarında olacak.

Toyota’nın ve otomobil dünyasının efsanevi ismi Corolla, yeni Corolla Cross modeliyle birlikte SUV segmentine de adım atıyor. Türkiye pazarına girmeye hazırlanan Corolla Cross’un, 1-2 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

Elektrikli Hyundai IONIQ 5 Türkiye’de satışa sunuldu! Yeni elektrikli araç özellikleriyle ve fiyatıyla nasıl?

Araba Habercisi Eylül Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum? otomobil satış rakamları Ağustos 2022

Araba Habercisi Dergisi’nin Eylül 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 43. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 43. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Toyota Corolla Cross fiyat listesi.

Toyota Corolla Cross fiyat listesi

Toyota Corolla Cross fiyat listesi.

Hyundai ioniq 5 Araba Habercisi

Araba Habercisi Eylul 2022 sayisi