Toyota Türkiye’nin son dönemlerde yaptığı kampanyalar satışları artırma konusunda etkili oldu mu?

Toyota Kampanyaları Aralık 2023
Toyota Kampanyaları Aralık 2023

Toyota Türkiye’nin son dönemlerde yaptığı kampanyalar satışları artırma konusunda etkili oldu mu? Toyota Kampanyaları Aralık 2023.

CHERY SATIN ALIRSAM BAŞIMA NELER GELİR?

Toyota Türkiye 0 km otomobil modellerine yaptığı kampanyalarla son ayların dikkat çeken markalarından oldu. Ürün gamında yer alan neredeyse tüm otomobil seçenekleri için kampanya yapan Toyota’nın bu atağı markanın satışlarını artırma konusunda etkili oldu mu? Toyota markasının Türkiye’deki otomobil satışları son dönemlerde arttı mı? Sizler gibi bu durumu merak ettim ve ODMD tarafından açıklanan satış sonuçlarına baktım. İşte 2023 yılında Toyota Türkiye’nin ay ay sattığı otomobil sayıları. Haberin devamından bu sonuçları grafik fotoğraf olarak bilgisayarınıza, tabletinize, telefonunuza indirebilirsiniz.

TOYOTA OTOMOBİL SATIŞLARI 2023

Ocak 1.190 adet.

Şubat 1.167 adet.

Mart 4.142 adet.

Nisan 2.888 adet.

Mayıs 3.835 adet.

Haziran 5.184 adet.

Temmuz 3.157 adet.

Ağustos 2.376 adet.

Eylül 2.443 adet.

Ekim 5.953 adet.

Kasım 5.071 adet.

Toplam 37.406 adet.

İkinci el arabanın fiyatı sıfır kilometre fiyatını geçemeyecek! Bu konuda önemli bir karar daha alındı!

Araba Habercisi SONBAHAR 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin SONBAHAR 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Toyota Kampanyaları Aralık 2023.

Toyota otomobil satış sonuçlarını grafik fotoğraf olarak bilgisayarınıza, tabletinize, telefonunuza indirebilirsiniz.

Toyota Kampanyaları Aralık 2023

Toyota Kampanyaları Aralık 2023.

Youtube Murat Tosun