Araba Test: Volkswagen T-Roc Benzinli Otomatik Seçeneği ile Vitrinin Önüne Çıkar!

Volkswagen TRoc Test Yorumları

Araba Testi, Otomobil testi, Kompakt SUV Volkswagen T-Roc Doğuş’tan şanslı bir SUV! Testim Arabam.com’da Yayında! Volkswagen TRoc Test Yorumları

Araba Dergisi, Araba Dergileri, Otomobil Dergileri, Araba Testleri, Araba Sürüşleri, Araba Yorumları

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Volkswagen T-Roc testi arayanlar için Murat Tosun, 2019 VW T-Roc modelini inceledi. 2019 VW T-Roc testi ile aracın tasarım özelliklerine, motoruna, yakıt tüketimine, teknik özelliklerine ve daha fazlasına baktı. Ayrıca yeni Volkswagen T-Roc yorumları ve T-Roc fiyat detayları da var. Yeni T-Roc hakkında detaylı bilgi için okumaya devam edin.

2019 Volkswagen T-Roc Test Sürüş İzlenimleri

Murat Tosun, Volkswagen’in yeni SUV’u T-Roc modelini test etti. Volkswagen Tiguan’ın bir alt kategorisinde böyle bir araca ihtiyacı olan marka iyi bir seçenek ortaya çıkarmış dedi. Peki, bakalım yeni T-Roc hakkında diğer detaylar neler?

VW T-Roc Testi

“Kompakt SUV Volkswagen T-Roc Doğuş’tan şanslı bir SUV”

Kompakt SUV Volkswagen T-Roc sınıfının en iddialı oyuncularından biri olarak rekabete dahil oldu. Peki çok güçlü rakiplerinin olduğu sınıfta iş yapabilecek mi? Bu soruya yanıt vermek için T-Roc’un tasarımına, iç mekan özelliklerine, donanım detaylarına ve motor özelliklerine bakmak gerek. Elbette sıfır T-Roc almak isteyenler için sıfır km VW T-Roc fiyat değerlendirmesi de önemli. Yeni T-Roc hakkında ilk detayı tasarımdan başlayarak verelim…

Yazının devamını okumak için tıklayan

Ya da fotoğrafa tıklayın

2019 Volkswagen T-Roc Test Sürüş İzlenimleri

Volkswagen TRoc Test Yorumları

Araba Habercisi Dergisi

Elektrikli Kompakt Volkswagen ID.3 2020’de Satışa Sunuluyor! 550 km Menzil Seçeneği de Var!

Volkswagen, marka tarihinde yeni bir dönüm noktası olan ID elektrikli otomobil ailesinin ilk üyesi olan model ile ilgili bilgileri ve teknik detayları açıkladı. Eylül ayında gerçekleştirilecek Frankfurt Otomobil Fuarı öncesi Berlin’de bu bilgiler açıklandı.

Kompakt elektrikli modelin adı ID. 3 olarak açıklandı. Volkswagen’in bu modele ID. 3 adını vermesinin iki nedeni bulunuyor: İlki, markanın ve genel olarak otomotiv sektörünün sınıflandırma sisteminde kompakt otomobillerin segmenti 3 olarak adlandırılıyor. İkincisi ise, ID. 3 model lansmanının, marka tarihinde Beetle ve Golf’un ardından stratejik öneme sahip üçüncü bölümü açtığı kabul ediliyor. Volkswagen’in Avrupa genelinde ön sipariş almaya başladığı model, 330 ila 550 kilometre menzile sahip 3 farklı batarya seçeneği ile satışa sunulacak.

Elektrikli Kompakt Volkswagen ID.3 2020’de Satışa Sunuluyor! 550 km Menzil Seçeneği de Var!

Etiketler:, , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares