Yeni A6 2.0 litre TDI motoruyla Satışa Sunuldu! Fiyatı 592.797 TL’den Başlıyor!

Yeni Audi A6 2.0 litre

Segmentine sayısız yenilik getiren Yeni Audi A6, 3.0 litre TDI motor seçeneğinin ardından şimdi de 2.0 litre TDI motorlu seçeneğiyle satışa sunuldu. Yeni Audi A6 2.0 litre

Araba Dergisi, Otomobil Dergisi, Araba Test, Otomobil Test, Araba Yorum, Otomobil Yorum, Audi Yorum, Yeni Audi gibi detaylar haberde.

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Yeni Audi A6’nın 2.0 litrelik dizel motorunun önden çekişli ve quattro dört tekerlekten çekiş sistemi seçenekleri bulunuyor. 204 HP güç ve 400 Nm torka sahip olan yeni A6’nın tüm motor seçeneklerinde rahatlık ve verimliliği gözeten yarı hibrit sistem yer alıyor. Sport ve Design olmak üzere iki farklı donanım seçeneği sunuluyor.

Sürücü destek sistemleri ile daha fazla güvenlik ve konfor

Yeni A6, 39 farklı asistan sistemiyle premium sınıfta yeni standartlar yaratıyor. Süspansiyonuna getirilen yenilikçi çözümler sayesinde yeni Audi A6, önceki versiyonuna kıyasla daha sportif. Standart özellik olarak gelen ilerici direksiyonun halihazırda otomobile kattığı sportiflik, direksiyon açısı arttıkça daha da belirgin hale geliyor.

Bu üst düzey çeviklik ve manevra kabiliyetinde, opsiyonel olarak sunulan dinamik tüm tekerlerden yönlendirme sistemi büyük rol oynuyor.Bu sistem sayesinde, neredeyse beş metre uzunluğundaki sedanla manevra yapmak da oldukça kolay bir hale geliyor. Yüksek hızda ise tekerlekler aynı yönde dönerek, düz yolda veya şerit değiştirirken daha dengeli bir sürüş sağlıyor. Dolayısıyla A6, sürücüye yüksek hızlarda istikrarlı bir sürüşten ötesini sunuyor. Direksiyon hareketlerinin özellikle arka koltuklarda daha hafif hissedilmesini sağlayan sistem, bu sayede yolcu konforunu da iyileştiriyor.

[irp posts=”3002″ name=”Araba Habercisi Dergisi Mart 2019 Sayısı Çıktı Dergiliklerden Okuyabilir Abone Olabilirsiniz”]

Yeni Audi A6 2.0 litre

Bu Cabrio 0-100 km/s hızlanmasını 2.8 saniyede tamamlıyor 341 km/s hıza ulaşıyor!

Yeni Audi A6 2.0 litre
Yeni Audi A6 2.0 litre

Youtube Murat Tosun