Yeni Opel Corsa tanıtıldı! Ağabeyi Astra’yı gölgede bırakabilecek bir tasarımla Yeni Corsa ortaya çıktı!

Yeni Opel Corsa tanıtıldı 2023.
Yeni Opel Corsa tanıtıldı 2023.

Yeni Opel Corsa tanıtıldı! Ağabeyi Astra’yı gölgede bırakabilecek bir tasarımla Yeni Corsa ortaya çıktı! Yeni Opel Corsa tanıtıldı 2023. 2023 Opel Corsa yenilendi. Yeni Opel Corsa 2023 gösterildi. 2024 Opel Corsa yenilikleri neler?

EN UCUZ SUV YAKINDA GELİYOR

Yeni Opel Corsa kalıplara sığmayan tasarımıyla tanıtıldı. Küçük HB sınıfının gözde modeli bu yenilenmeyle birlikte iddiasını çok daha ileriye taşıyacak gibi görünüyor. Yeni Opel Corsa’nın en çok dikkatimi çeken özelliği ağabeyi Astra’yı bile gölgede bile bırakacak bir tasarıma sahip olması oldu. Model ömrünü tamamlayacağı iddiaları olan Astra, gördüğüm bu tasarımın ardından rolünü kardeşi Corsa’ya bırakabilir.

Yeni yüz ve yeni arka tasarımla Opel Corsa hiç şüphesiz küçük HB sınıfının en çok dikkat çeken modellerinden biri olmuş durumda. Bunun yanında elektrikli modellerine ağırlık verecek olan Opel markası Corsa’nın elektrikli seçeneğiyle de ön plana çıkacak.

Yeni Opel Corsa Elektrikli 156 HP gibi iddialı bir güç üretirken, 402 kilometreye kadar menzil sunacak. Bunun yanında Yeni Corsa, 48 voltluk hibrit sisteme sahip ilk Opel modeli olarak ön plana çıkacak.

74 kW/100 hp ve 100 kW/136 hp motorlar, yeni bir çift kavramalı otomatik şanzımanla gelecek. Sanırım Opel başta olmak üzere Stellantis Grubu araçları kendilerine büyük bir başarı getiren 8 ileri oranlı otomatik şanzımandan vazgeçiyor.

Yeni Corsa’nın satışı bu yıl olacak ama kesin bir ay belirtilmedi.

Daha fazla fotoğrafına sosyal medya uygulamalarından MuratTosunAraba yazarak bakabilirsiniz.

TOFAŞ üretimi artıyor! O model fabrikaya geliyor! Mercedes online satışta araba bulunmadı!

Araba Habercisi Nisan Mayıs 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Nisan Mayıs 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 50. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 50. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 50. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Yeni Opel Corsa tanıtıldı 2023.

Yeni Opel Corsa tanıtıldı 2023.

Yeni Opel Corsa tanıtıldı 2023.

OTOMOTİV GAZETE SAYFASI

Otomotiv Gazete Sayfaları 2 Ekim 2023

Yeni Hyundai Kona 2023

ARABA HABERCİSİ EYLÜL EKİM SAYISI

Araba Habercisi Dergisi Eylul 2023 kapak web

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba