Yeni Peugeot 208 Ön Siparişlere Açıldı! Kapora Verip İstediğiniz 208’i Seçebiliyorsunuz!

Yeni Peugeot 208 Özellikleri
Yeni Peugeot 208 Özellikleri

Yeni Peugeot 208 için İngiltere’de rezervasyonlar başladı. Yenilenen şık ve sportif tasarımıyla Peugeot hayranlarının yanı sıra diğer sürücülerin de beğenisini toplayan 208 için sadece 500 pound kaparo verilerek araç adınıza ayırtılabiliyor. Üstelik bunun için bayiye gitmenize gerek kalmıyor. Evinizde online olarak bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Yeni Peugeot 208 Özellikleri

Araba Dergileri, Araba Dergisi, Otomobil Dergileri, Araba Testleri, Araba Yorumları, Araba Haberleri, Kullanılmış Araba, Sahibinden Araba, İkinci El Araba, Peugeot 208 Yorum, Peugeot 208 Elektrikli, Elektrikli Peugeot

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Rezervasyon yapılabilecek 208 modelleri arasında GT Line PureTech 100 S&S 8 ileri EAT8 otomatik şanzımana sahip versiyon, BlueHDi 100 6 ileri manuel şanzımanlı versiyon ve tabi ki %100 elektrikli e-208 modeli bulunuyor. Kesin siparişler ise bu yıl yaz sonuna doğru alınacak ve arabalar 2020 yılının başında teslim edilecek.

[irp posts=”3625″ name=”Dergimiz Araba Habercisi Dergisi Nisan Sayısı’nı İndirmek İçin Turkcell Dergilik Linki Burada!”]

Cenevre Otomobil Fuarı’ndaki dünya lansmanında yeni 208 oldukça büyük bir ilgi görmüştü. Özellikle tam elektrikli modeli e-208 için satın alma talepleri daha fuardayken alınmaya başlanmıştı.

Peugeot e-208 modeli, Peugeot markasının 2023 yılına kadar tüm model gamında elektrikli versiyonları sunma vizyonunun ilk adımı olarak göze çarpıyor. Elektrikli 208 modeli 100 kW gücündeki motora ve 50 kWh’lık bir bataryaya sahip olarak piyasaya çıkacak. Sıfır emisyona sahip olan modelin WLTP standartlarına göre yaklaşık 340 km menzile sahip olduğu belirtiliyor.

Peugeot İngiltere Ülke Müdürü David Peel, 208 rezervasyonlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. ‘Yenilenen Peugeot 208 için online rezervasyon sitemizi açmaktan mutluyuz. Bizi oldukça heyecanlandıran bir model. Sadece çarpıcı tasarımıyla değil, sunduğumuz kalite ve sürüş keyfiyle de çıtayı yukarıya taşıyoruz. İlk tam elektrikli modelimiz olan e-208 için de yoğun talep görmemiz doğru adımlar attığımızı gösteriyor’ dedi.

500 pound yani bugünkü kurla yaklaşık 4.000 TL ödeyerek rezervasyon yaptıran müşteriler, ilk test araçlarını test etme imkanına da sahip olacaklar. Seçtikleri Peugeot bayisinden test sürüşlerini gerçekleştirebilecek olan kullanıcılar için Peugeot, müşteri deneyimini en üst noktada tutmayı amaçlıyor. 3008 ile başlayan yeni tasarım dilini, inovatif teknolojilerle birleştirerek kullanıcılara sunan Peugeot, yenilediği 208 modeliyle ve özellikle de tam elektrikli e-208 ile büyük kitlelere ulaştırmayı hedefliyor.

[irp posts=”3751″ name=”Youtube MSE Medya Kanalında Mercedes CLS 400d Testim Yayında! Abone Ol Kaçırma!”]

Yeni Peugeot 208 Özellikleri

Araba Habercisi Dergisi

Murat Tosun Audi A7 Sportback Testi

Youtube Murat Tosun