BEKLENEN HABER GELDİ! Yeni Volkswagen Passat Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak? Sedan yok!

Yeni Volkswagen Passat Ne Zaman Gelecek
Yeni Volkswagen Passat Ne Zaman Gelecek

BEKLENEN HABER GELDİ! Yeni Volkswagen Passat Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak? Sedan yok! Yeni Volkswagen Passat Ne Zaman Gelecek?

CHERY SATIN ALIRSAM BAŞIMA NELER GELİR?

Yeni Volkswagen Passat yazması bile güzel. Ancak bu bildiğimiz sedan değil. Volkswagen yönetimi Passat’ın sedanını artık üretmiyor ve bu model yoluna sadece SW gövde tipiyle devam ediyor. Bu aracı gördükten sonra bunun sedanı olsa ne olurdu diye düşünmeden edemedim. Ben çok isterdim. Neyse konumuz bu değil.

Güçlü tasarım, güçlü özellikler anlayışıyla tanıtılan Yeni Volkswagen Passat SW en büyük etkiyi hibrit seçeneğiyle yapıyor. Şarj edilebilir hibrit seçeneği açıklanan ilk bilgilere göre aracı yüzde 100 elektrikli olarak 100 kilometre götürüyor. Bu acayip bir veri. Şarj edecek bir yeriniz varsa günlük ihtiyacın bile fazlasını sadece elektrikle karşılıyor. Bunun yanında ilk kez 50 kW’a kadar şarj kapasitesiyle DC hızlı şarja olanak tanıyor. Araç ayrıca 272 PS ya da 204 PS güç üreten seçeneklerle satın alınabilecek.

Elbette bizler için en önemli olan seçenek 1.5 150 HP olan versiyon olacak. Bu motor seçeneğinin geçmiş dönemlerden en önemli farkı hibrit teknolojisine sahip olması olacak. 1.5 litrelik eTSI motor daha düşük tüketim değerlerine imza atarken, performans konusunda da biraz daha iyi olacak. Yeni Volkswagen Passat Variant Türkiye’de 2024 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak. Bu arada VW Passat Variant 2024’in Almanya fiyatı 39.995 Euro olarak açıklandı.

Çinli otomobil üreticileri hangileri? Hangileri Türkiye’de satışa çıktı? Şimdilik kaç tane Çinli biliyoruz?

Araba Habercisi SONBAHAR 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin SONBAHAR 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Yeni Volkswagen Passat Ne Zaman Gelecek?

Yeni Volkswagen Passat Ne Zaman Gelecek

Yeni Volkswagen Passat Ne Zaman Gelecek?

Chery Subat 2024 Araba Habercisi

OTOMOTİV GAZETE SAYFASI

BYD Cenevre Otomobil Fuarı 2024

Youtube Murat Tosun Araba

ARABA HABERCİSİ KIŞ ŞUBAT 2024 SAYISI

Araba Habercisi Dergisi Subat 2024

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba