Bullitt Filmiyle Efsaneleşmiş Ford Mustang Fastback Sınırlı Sayıda 2020’ye Kadar Üretilecek!

Ford Mustang Bullitt Filmi
Ford Mustang Bullitt Filmi

Warner Bross yapımı Steve McQueen’in yer aldığı ikonik film ‘Bullitt’ Ford Mustang Fastback’i zaman içerisinde sinema tarihinin en saygın modellerinden biri haline getirmişti. Ford Mustang Bullitt’i 50. Yıl için özel olarak üreten Ford, modelin üretimini 2020 yılına kadar yapacak. 2018 yılında sınırlı üretileceği duyurulduktan hemen sonra tamamının satıldığı sürecin ardından, 2020’ye kadar üretim onaylandı ve satışa sunuldu. Ford Mustang Bullitt Filmi

Araba Testleri, Otomobil Testleri

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Ford Mustang Bullitt, 5.0 litrelik V8 motoruyla Mustang Shelby ile aynı performansa sahip. Model 459 beygir güç ve 526 Nm tork üretiyor. Gölge siyahı ve koyu yeşil renk seçenekleriyle satışa sunulan Mustang Bullitt, 19 inçlik jantları ve kırmızı Brembo fren kaliperleriyle göz dolduruyor.

[irp posts=”5251″ name=”Araba Dergisi Araba Habercisi Dergiliklerde! Haziran Sayısında Tüm SUV’lar Var!”]

Kullanıcının Nabzını Tutuyoruz! Yeni Renault Clio mu? Yeni Peugeot 208 mi?

Ford Mustang Bullitt Tanıtıldı
Ford Mustang Bullitt Tanıtıldı

Avrupa’daki Ford hayranları için Ford Mustang Bullitt serisinin teslimatlarının gelecek yılın başlarında yapılması bekleniyor.

Araba Habercisi Dergisi

Ford Mustang Bullitt Filmi

Yeni BMW 3 Serisi Geliyor! Peki Premium Kompakt Sedan Sınıfında En Çok Kim Satıyor?

Yeni BMW 3 Serisi bugün (26 Haziran) itibariyle bayilerde yerini aldı. İlk etapta aracın tanıtımları yapılıyor ve çok yakında fiyatları açıklanıp resmen satışa sunulacak. İlk beş ay sonunda Premium sınıf kompakt sedanlar arasında yaşanan satış rekabetine bir bakmak istedim. Elbette sizler için de bir rapor hazırlamayı ihmal etmedim. İşte Otomotiv Distribütörleri Derneği ODD tarafından açıklanan bilgilere göre ilk beş aylık satış raporları.

Yeni BMW 3 Serisi Geliyor! Peki Premium Kompakt Sedan Sınıfında En Çok Kim Satıyor?

 

Youtube Murat Tosun