Ford Transit Hibrit Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Ford Transit Dizel Hibrit Fiyat Listesi Nasıl?

Ford Transit Hibrit Fiyat Listesi.

Ford Transit Hibrit Fiyat Listesi, Ford Transit Hibrit Fiyatları, Ford Transit Hibrit Teknik Özellikleri, Ford Transit Hibrit Yakıt Tüketimi.

Ford Transit Dizel Hibrit Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Ford Transit Hibrit Fiyat Listesi Nasıl? Ford Transit Hibrit Fiyat Listesi. Ford Transit Hibrit Yakıt Tüketimi.

Instagram Hesabım

Yeni Ford Transit Hibrit Fiyat Listesi Nasıl?

Marka ModelDonanımGövdeMotorŞanzımanYakıtFiyat
Ford TransitTrendVan 350L2.0L EcoBlue Hibrit 170PS6 İleri ManuelDizel206.200 TL
Ford TransitTrendVan 350E2.0L EcoBlue Hibrit 170PS6 İleri ManuelDizel233.800 TL

Yeni Ford Transit Hibrit Teknik Özellikleri Nasıl?

Motor 2.0L EcoBlue Hibrit

Motor hacmi 1995 cc

Silindir sayısı 4

Şanzıman 6 ileri manuel

Maksimum güç 170 HP

Maksimum tork 390 Nm

Yakıt deposu 70 lt

AdBlue Kapasitesi 24 lt

Tüketim

Şehir içi 6.8 lt

Şehir dışı 6.5 lt

Ortalama 6.6 lt

İkinci El Araç Fiyatları Düşecek mi? Kullanılmış Araç Fiyatları Ucuzlar mı? İkinci El Fiyatları Düşer mi?

Yeni Ford Transit Öne Çıkan Özellikleri Neler?

Yaya Algılama özellikli Çarpışma Engelleme Yardımı aracın önündeki araç ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanır. Bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size bir uyarı verir. Bu uyarıya zamanında yanıt vermezseniz önden çarpışmaların etkilerini azaltmak ve hatta bu çarpışmaları önlemek için sistem otomatik olarak tam fren gücü uygular.

Yoğun araç trafiğinin olduğu bir caddede veya dar bir alanda park etmek çok zorlayıcı olabilir. Yeni Transit, Yan Park Sensörleri yardımıyla aracınızı park etmeyi, düşündüğünüzden daha kolay hale getiriyor. Ultrasonic sensörler vasıtasıyla aracınızın etrafında bulunan nesneleri algılar ve eğer çok yakın bir mesafedeyseniz sizi uyarıyor.

Çapraz Trafik Uyarı özelliğini de içeren Kör Nokta Uyarı Sistemi otomobil, van veya kamyonet gibi başka bir araç sürüş sırasında kör noktanıza girdiğinde hafif ışık uyarılarıyla dikkatinizi çeker. Çapraz Trafik Uyarı Sistemi, siz dikey bir park alanından geriye doğru çıkarken hareket eden bir araç veya başka bir tehlike tespit ettiğinde sizi uyarır.

Adaptif Hız Kontrol Sistemi, önceden ayarladığınız hızı ve önde bulunan araca olan mesafenizi korumanıza yardımcı olur. Sistem, önde bulunan bir aracı algıladığı takdirde, istenen mesafeyi muhafaza etmek için otomatik olarak aracı yavaşlatır. Yol boşalır boşalmaz araç yine önceden ayarlanan sürate ivmelenir.

Ford Transit Hibrit Fiyat Listesi