Mercedes EQA ve Mercedes EQB yenilendi! Elektrikli Mercedes modellerinin yeni özellikleri neler oldu?

Mercedes EQA EQB Yenilendi 2023

Mercedes EQA ve Mercedes EQB yenilendi! Elektrikli Mercedes modellerinin yeni özellikleri neler oldu? Mercedes EQA EQB Yenilendi 2023.

İKİNCİ EL ARAÇ SATIŞLARI NEDEN DURDU?

Son iki aydır elektrikli otomobil dendiğinde en çok konuşulan seçeneklerden olan Mercedes EQA ve Mercedes EQB modelleri yenilendi. Makyajlanan araçları Türkiye’de yeni motor seçenekleriyle ucuzlayan fiyatları nedeniyle uzun bir süre konuşmuştuk. Mercedes yönetimi şimdi bu iki modeli de yeniledi ve yenilemeyi daha fazlasını sunuyorlar diyerek duyurdu.

Mercedes yönetimi yaptığı açıklamada şunlara yer verdi: “Artık EQA ve EQB yeni görünüm, çok sayıda verimlilik güncellemesi ve kullanışlı özellikleri sayesinde elektrikli araçlara geçiş yapacaklar için daha da çekici hale geliyor.”

Önünde yıldız desenli yeni tasarlanmış siyah panel yüzeyiyle EQA ve EQB, görsel olarak daha büyük model kardeşlerine daha benzeyen bir tasarıma bürünmüş durumda. Bir ışık bandı, farların gündüz farlarını birbirine bağlarken, yeni bir tampon aracın ön kısmının genişliğine vurgu yapıyor. Aslında yaşam alanı ve tasarım yenilikleri çok önemli değil. Daha büyük ağabeylerine benzetilecek değişimler yapılırken asıl değişim menzil konusunda oldu. Mercede mühendisleri en gerçekçi veri olan WLTP’ye göre aracın menzilini 560 kilometreye kadar çıkarmayı başarmış. Bunun yanında araçların tak ve şarj et özellikleri de iyileştirilmiş.

Mercedes EQA ve EQB’nin güncellenmiş versiyonları 2023 sonbaharından itibaren sipariş edilebilecek ve Avrupalı ​​bayilere 2024 yılının başında teslim edilecek. Beklemeye değer!

Ticaret Bakanlığı fiyatları şişiren insanları aldatan ilanların fişini çekti! Her yanlış için 100 bin TL ceza!

Araba Habercisi Eylül 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Eylül 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi aşağıdaki bağlantılardan görebileceğiniz gibi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Mercedes EQA EQB Yenilendi 2023.

Mercedes EQA EQB Yenilendi 2023

Mercedes EQA EQB Yenilendi 2023.

REKLAM

ARABA HABERCİSİ BAHAR 2024 SAYISI

Otomobil Dergileri Araba Habercisi Murat Tosun 2024

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba