Yeni Toyota CHR’nin satışına başlanıyor! Yeni Toyota CHR Kasım ayının gözde modellerinden olacak!

Toyota CHR ne zaman satılacak?
Toyota CHR ne zaman satılacak?

Yeni Toyota CHR’nin banttan inişine tanıklık edeceğim! Yeni Toyota CHR çok iddialı özelliklerle geliyor! Yeni Toyota CHR’nin satışına başlanıyor! Yeni Toyota CHR Kasım ayının gözde modellerinden olacak! Toyota CHR ne zaman satılacak?

CHERY SATIN ALIRSAM BAŞIMA NELER GELİR?

Yerli Üretim Yeni Toyota CHR modelinin ne zaman üretime gireceği bana gönderilen davetle birlikte belli oldu. Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, “İkinci Nesil Yeni C-HR” modelinin seri üretimine başlıyor. 04 Kasım 2023 tarihinde Toyota Motor Corporation ve Toyota Motor Europe üst yöneticilerinin de katılacağı Sakarya fabrikada hattan çıkış töreni düzenlenecek. Kısmetse bu dev törende yer alarak yeni modelin banttan inişine tanıklık edeceğim.

Tamamen yenilenen Toyota C-HR, önceki neslin yenilikçi tasarımını ve sevilen özelliklerini yeni jenerasyonuna taşıdı. Yeni model, daha çarpıcı iç ve dış tasarımı, kişiselleştirilebilir dijital kokpiti, gelişmiş güvenlik özellikleri ve sürüş destek sistemlerini 5. Nesil Hybrid sistemi ile birlikte sunarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Özel olarak Avrupa için tasarlanan, Avrupa’da geliştirilen ve Türkiye’de üretilen Yeni Toyota C-HR, Kasım ayında ülkemizde satışa sunulacak. Araçta Toyota Corolla’dan tanıdığımız yeni hibrit sistem görev yapacak. Araçtaki en büyük yeniliklerden birisi arka cam yapısının değiştirilerek, daha iyi bir görüş alanı elde edilmesi olmuş. Yeni Toyota CHR modelinin test sürüşlerini açıldığını sosyal medya hesaplarımda gördüm.

Kasım ayının başında Türkiye’de satışa sunulacak olan yeni Toyota C-HR öncelikle tam hibrit modeli ile sunulacak. Bununla birlikte önümüzdeki yıl binek otomobil pazarında Türkiye’de üretilen ilk plug-in hibrit versiyonunu da sunmak için çalışmalar devam ediyor.

300 bin TL’ye 0 km araba satılır mı? Peugeot’dan yeni rekor hedefi! Yeni Ford Transit Custom kaç para?

Araba Habercisi SONBAHAR 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin SONBAHAR 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Toyota CHR ne zaman satılacak?

Toyota CHR ne zaman satılacak?

Toyota CHR ne zaman satılacak?

REKLAM

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba