2021 Skoda Octavia SportLine tanıtıldı! Yeni Octavia satın alacak olsam onun satılmasını beklerdim!

2021 Skoda Octavia SportLine.
2021 Skoda Octavia SportLine.

2021 Skoda Octavia SportLine tanıtıldı! Yeni Octavia satın alacak olsam onun satılmasını beklerdim! 2021 Skoda Octavia SportLine.

Instagram Hesabım

Yeni Skoda Octavia tasarım açısından benim beğenimi kazanan araçlardan biri oldu. Bugüne kadar takip edebildiğim kadarıyla sizlerin de büyük çoğunluğunun beğenisini kazanmış durumda. Ancak 2021 Skoda Octavia SportLine tanıtılınca onun en karizmatik haline büründüğünü gördüm. Hatta yeni bir Skoda Octavia modeli satın alacak olsam onun Türkiye’de satışa sunulmasını bekleyecek kadar sevdim.

Daha dinamik bir görünüm sunmak için tasarlanan SportLine donanım paketi beklediğim kadar iddialı bir şekilde karşıma çıktı. Onu kardeşlerinden ayırt etmenizi sağlayan bir yüz tasarımı, Skoda ızgarasının çerçevesi, arka difüzör ve bagaj kapağındaki Skoda yazısının tümü parlak siyah renkte tasarlanmış durumda. Bunun yanında bagaj kapağının üzerindeki spoyler siyah renk altında son derece karizmatik görünüyor.

Octavia SportLine benzinli ve dizel motorların yanı sıra plug-in hibrit ve hafif hibrit teknolojisiyle de satışa sunuluyor. Aracın en önemli artılarından biri olan önden çekişli bildik versiyonun yanında dört tekerlekten çekiş sistemine sahip olan bir seçeneğinin daha bulunması. 115 ile 204 HP arasında değişen güç seçeneklerinin olduğu motorlar arasında plug-in hibrit benim gözde seçeneğim olur.

Hayal ettiğim aracın Avrupa fiyatları kaç paradan başlıyor?

Araba Habercisi Dergisi’nin Nisan 2021 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Nisan 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi 27. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 27. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi Nisan 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Araba Habercisi Dergisi Nisan 2021 Sayısı’nda neler var?

Hoş geldin yeni Symbol: Renault Taliant.

Ford Otosan 2 milyar euroluk yatırımı açıkladı.

Kia bu kez K5 ile gözlerin pasını sildi.

Dizel Otomatik Focus Sedan yıldız gibi parlıyor.

Hyundai MPV modeli STARIA’yı tanıttı.

Marvel gezegeninin yeni üyesi: MG Marvel R Electric Tanıtıldı!

Toyota Corolla sedan hibrit testi. Hibrit denince akla ilk o geliyor.

Yeni Volkswagen Golf sekizinci nesliyle satışa sunuldu.

Elektrikli SUV modellerine Volvo imzası geldi.

İşte yeni Peugeot 308. Aslan Pençesini kompakt HB sınıfına attı.

Yeni Volvo S60 testi: Onun karizması en büyük silahı.

Coupe SUV Renault Avrupa’ya geldi. SUV sınıfında dengeler değişiyor.

SUV sınıfına Suzuki hibrit geldi. SX4 S-Cross Hibrit testi.

2021 Skoda Octavia SportLine.

2021 Skoda Octavia SportLine.

2021 Skoda Octavia SportLine.

Evet, bu tip tasarımlara karşı ilgim var 🙂 Yeni Skoda Octavia zaten iddialı olan tasarımını SportLine ile benim için beş altı adım ileriye taşımış durumda.

2021 Skoda Octavia SportLine.